Balcase.com Kimdir?

Türkiye'nin en büyük Çanta ve Bavul sitesi Balcase, yıllardır çanta sektöründe hizmet veren Sanat Çanta ve Bavul İhracat & İthalat firmasının e-ticaretteki yüzüdür. Balcase.com ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Sosyal medyada binlerce takipçimizin sevgisini kazandığımız gibi her gün yenilenen sezonun en trend seçenekleriyle e-ticarette duruşumuzu değiştirmiyoruz. 


Mutlu Müşteri

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Balcase, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. Balcase.com, butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur. 
 

Kalite Garantisi

Balcase.com'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir. 

 

Güvenli Alışveriş

Balcase.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Balcase.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3D Secure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. 

Balcase.com'da güvenli alışveriş, hızlı teslimat ve destek, kapıda ödeme, ücretsiz kargo, 9 taksite varan taksit imkanı ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor!